• Зв'язатися з нами
 • Підготовка лохини до весни

  Навесні дуже важливо обрізати, підгодувати і замульчувати посадки лохини. Цей догляд потрібний для її здорового розвитку і гарного врожаю.

  Навесні при необхідності проводять обрізку дорослих кущів. Без цього ріст рослин погіршується, зменшується число квіткових бруньок, ягоди дрібнішають, а врожайність знижується.

  Омолоджуючу обрізку лохини проводять зазвичай в кінці зими або на початку весни. Надто рання обрізка може привести до пошкодження рослин низькими температурами. Протипоказана і надто пізня обрізка. Вона веде до втрати рослиною речовин, які прямують з коренів до верхівок гілок, а також послаблює рослини через пізнє утворення приростів.

  🌱Ранньою весною слід обстежити кущі лохини. Іноді після зими на неогороджених ділянках молоді кущі пошкоджують зайці. Пагони виглядають зрізаними,ніби секатором, до рівня снігу. В таких випадках краще підготувати рослини азотним добривом. Завдяки високій відновній здатності кущики лохини швидко відростуть.

  Важливим елементом весняного догляду є підживлення. Розвиток пагонів, листя і коренів виснажує запаси азоту, фосфору, калію та інших поживних елементів в грунті. Тому підгодівля лохини мінеральними добривами проводиться щорічно навесні і в першій половині літа.

 • Контакти

  Є питання? Зв'яжіться з нами.

  17036, Чернігівська область, Козелецький район, с. Чемер, вул. Дружби, 76

  Директор:
  Маслєнніков Василь Сергійович, тел: +38 (050) 404-64-02;

  Головний агроном:
  Прима Федір Валерійович, тел: +38 (050) 404-64-03;

  Companyecopark@ukr.net

 • Напишіть нам:

  Напишіть нам повідомлення і ми відповімо Вам у найближчий час