• Зв'язатися з нами
 • ТОВ «Аграрна компанія «Еко-Парк» є офіційним дилером Латвійського Розплідника BRUwell, який спеціалізується на розмноженні саджанців Обліпихи крушиновидної.

  Сорти Обліпихи крушиновидної, доступні для продажу в Україні

  Марійа Брувеле (Marija Bruvele)
  Кущ середньої висоти, колючок дуже мало, вони тільки на кінцях пагонів. Cереднє число колючок на 10 cм довжини пагонів – 1,2. Плоди в щільних качанах, світло помаранчеві, маса 100 плодів 50 – 80 г *. У Латвії плоди дозрівають на початку вересня, період збирання триває 3 тижні. Сорт порівняно стійкий до мікозного в’янення і бактеріозу бруньок. Плоди використовують для виробництва соку і масла. Індекс відриву морожених плодів 71. У комерційних садах найбільш вирощується саме цей сорт.

  Татйана (Тatjana)
  Кущ низький, колючок мало, середня кількість колючок на 10 cм довжини пагонів 2,1. Плоди в щільних качанах, темно помаранчеві, маса 100 плодів 50 – 90 м * У Латвії плоди дозрівають в кінці серпня, період збирання триває 2 тижні. Сорт порівняно стійкий до мікозних в’янення і бактеріозу нирок. Плоди використовують для виробництва соку і масла. У плодах високий вміст масла м’якоті – 5%. Індекс відриву морожених плодів 96.

  Єва (Eva)
  Кущ середньої висоти, пагони червонувато бурі, колючок мало. Cереднє число колючок на 10 cм довжини пагонів – 2,4. Плоди в качанах розташовані рідше, ніж на інших сортах, що полегшує їх збір вручну, але злегка скорочує врожайність. Плоди темно жовті, маса 100 плодів 70 – 120 г. У Латвії їх збирають в кінці вересня. В пізно зібраних плодах дуже високий вміст розчиненої у воді сахарози, що дозволяє їх використовувати в свіжому вигляді. У сорту північна спадковість, що обумовлює можливість вирощувати його в холодному кліматі з коротким літом. Сорт стійкий до
  хвороб, з 2003 року в Латвії не спостерігалися симптоми захворювань.

  Лорд (Lord)
  Запилювач чоловічої статі. Високий кущ з вузькою короною і світло сірими, твердими пагонами. Висока схожість пилку – 85%. Період цвітіння 10 днів, збігається з часом цвітіння вищеописаних жіночих сортів. Сорт порівняно стійкий до мікозного в’янення і бактеріозу бруньок.

 • Контакти

  Є питання? Зв'яжіться з нами.

  17036, Чернігівська область, Козелецький район, с. Чемер, вул. Дружби, 76

  Директор:
  Маслєнніков Василь Сергійович, тел: +38 (050) 404-64-02;

  Головний агроном:
  Прима Федір Валерійович, тел: +38 (050) 404-64-03;

  Companyecopark@ukr.net

 • Напишіть нам:

  Напишіть нам повідомлення і ми відповімо Вам у найближчий час