• Зв'язатися з нами
 • ТОП-4 способи зберігання лохини на зиму!

  ✅ Сезон лохини добігає кінця, тож, щоб взимку залишатися з вітамінами, саме час відкласти трохи ягід про запас.
  1️⃣ Перший спосіб – це заморожування цілих ягід. Він вважається найбільш оптимальним, адже дозволяє зберегти більшість вітамінів та корисних речовин, що містяться в ягодах. Перед заморожуванням ягоди промийте, дайте їм підсохнути, після чого пересипте в контейнери та поставте в морозильну камеру. Цей спосіб дозволяє зберігати ягоди протягом року і є дуже зручним.
  2️⃣ Другий спосіб – перетирання ягід з цукром. Він теж дозволяє зберігати вітаміни, але, водночас, є дуже калорійним. Ягоди і цукор беруться у пропорції 1 кг до 1 кг, подрібнються блендером і змішуються. Отримана маса засипається в стерилізовані банки і зберігається в холодильнику.
  3️⃣ Третій спосіб – зберігання у вигляді пюре. Цукор тут не потрібен, а заготовка займає небагато місця. Тут все просто: ягоди перебиваємо блендером, поміщаємо в спеціальні пакети і кладемо до морозильної камери.
  4️⃣ Також для зберігання лохини можна використати ще один спосіб – сушку ягід, проте він більш енергозатратний. Сушити лохину можна в електросушарці або в духовій шафі при температурі 40-45 С. Сушені ягоди слід зберігати в паперових або в полотняних мішечках, в сухому місці, щоб вони не зацвіли.
 • Контакти

  Є питання? Зв'яжіться з нами.

  17036, Чернігівська область, Козелецький район, с. Чемер, вул. Дружби, 76

  Директор:
  Маслєнніков Василь Сергійович, тел: +38 (050) 404-64-02;

  Головний агроном:
  Прима Федір Валерійович, тел: +38 (050) 404-64-03;

  Companyecopark@ukr.net

 • Напишіть нам:

  Напишіть нам повідомлення і ми відповімо Вам у найближчий час